ISOWELL Building s.r.o. průmyslové stavby - ISOWELL Building s.r.o.

.
Přejít na obsah
Potrubí
Nabízíme  Vám zrealizování zakázky na klíč. Využijte dlouholeté zkušenosti naší firmy !
Používáme tuzemské i zahraniční materiály, práce provádíme dle již zpracované projektové dokumentace nebo jsme schopni tuto zajistit, včetně územního rozhodnutí, stavebního povolení a ostatní dokumentace pro stavbu.
Všechny naše vlastní iniciativy při provádění dodávek konzultujeme se zákazníkem, vzhledem k tomu, že dodáváme stavby na klíč, dokážeme nabídnout široký sortiment materiálů a poradíme, jaký užít na dané akci.
Dodávka střešních plášťů
Dodáváme a montujeme veškeré střešní materiály na střechy ploché, sedlové i tzv. střechy zelené, včetně dodávky a montáže krovů + zateplení. Provádíme dodávku i montáž klempířských prvků.
Dodávka opláštění budov
Opláštění z materiálů tuzemských a zahraničních dodavatelů - suchý i mokrý proces. Dodávka a montáž kontaktního zateplení, opláštění budov trapézovými plechy, aj.
Vzduchotechnika, klimatizace
Provádíme kompletní dodávky vzduchotechniky a klima jednotek včetně veškerých doplňkových služeb. Samozřejmostí je demontáž stávajících rozvodů.

Izolace
Zateplení ploché střechy
*** VRTÁME PROFI TECHNIKOU***VRT V KOMPLIKOVANÉM GEOLOGICKÉM PROFILU OCHRÁNÍME OCELOVÝM PAŽENÍM***CELOROČNĚ PROVÁDÍME VRTY KOLMÉ I POD ÚHLEM *** VRTÁME STUDNY *** ČISTÍME STUDNY *** ZAJISTÍME KOMPLETNÍ DOKUMENTACI K PROVEDENÍ VRTU *** VRTÁME PILOTY *** STAVEBNÍ PRÁCE *** PRŮMYSLOVÉ IZOLACE *** ZATEPLENÍ BUDOV
Návrat na obsah