ISOWELL Building s.r.o. stavební práce - ISOWELL Building s.r.o.

.
Přejít na obsah

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám tímto nabídnout práce, materiály a zkušenosti naší firmy.
Používáme tuzemské i zahraniční materiály, práce provádíme dle již zpracované projektové dokumentace nebo jsme schopni tuto zajistit, včetně územního rozhodnutí, stavebního povolení a ostatní dokumentace pro stavbu.
Všechny naše vlastní iniciativy při provádění dodávek konzultujeme se zákazníkem, vzhledem k tomu, že dodáváme stavby na klíč, dokážeme nabídnout široký sortiment materiálů a poradíme, jaký užít na dané akci. Naším cílem je spokojený zákazník, který nás znovu osloví.

Stavba na klíč je dnes často skloňovaný pojem. Za jeho jednoduchým názvem se však schovává celý soubor zodpovědné práce. Krátce lze tento styl spolupráce mezi investorem a dodavatelem charakterizovat jako cestu minimálních starostí pro stavebníka a maximálních starostí pro dodavatele.
         Realizace zakázky není většinou tvořena pouze dodávkou stavebních prací, ale obsahuje celý soubor přidružených prací - subdodávek. V případě, že se rozhodnete pro dodávku stavby na klíč, přebereme veškerou zodpovědnost za všechny provedené práce a subdodávky na sebe. Na Vás tedy zůstane pouze ta příjemná část, jako je např. výběr barev maleb, obkladů, zařizovacích předmětů, dveří, oken, podlah, atd. Samotná realizace jednotlivých subdodávek již však probíhá pod naším dohledem a pod naší zárukou.
         Tato forma spolupráce má pro stavebníka tedy několik výhod:
              - úspora času
              - jednání pouze s jedním dodavatelem
              - úspora peněz
Ne každý se v oboru stavebnictví dobře vyzná a snadno může podlehnout nabídkám nekvalitních výrobků či služeb.
Převzít na sebe odpovědnost za práci jiných je mnohdy velmi nelehký úkol a je patrné, že ne každý si podobný závazek může dovolit. Naše firma má v této záležitosti mnohaletou zkušenost a proto tuto možnost svým zákazníkům vřele doporučujeme a nabízíme.
Demolice ČOV
ČOV
*** VRTÁME PROFI TECHNIKOU***VRT V KOMPLIKOVANÉM GEOLOGICKÉM PROFILU OCHRÁNÍME OCELOVÝM PAŽENÍM***CELOROČNĚ PROVÁDÍME VRTY KOLMÉ I POD ÚHLEM *** VRTÁME STUDNY *** ČISTÍME STUDNY *** ZAJISTÍME KOMPLETNÍ DOKUMENTACI K PROVEDENÍ VRTU *** VRTÁME PILOTY *** STAVEBNÍ PRÁCE *** PRŮMYSLOVÉ IZOLACE *** ZATEPLENÍ BUDOV
Návrat na obsah